Konferencja Fotowoltaiczna na świdnickiej farmie PV
Przewiń do artykułu
Menu

 Portal pogodadlaprosumenta.pl oraz partner wydarzenia planergia.pl zapraszają do wzięcia udziału w konferencji fotowoltaicznej, która odbędzie się 26 listopada na terenie świdnickiego Centrum Technologii Energetycznych. do Centrum Technologii


Celem konferencji jest skomentowanie aktualnej sytuacji na rynku fotowoltaicznym, zaprezentowanie praktycznych rozwiązań dedykowanych instalacjom prosumenckim oraz omówienie perspektyw rozwoju energetyki prosumenckiej.


Wspólnie z prelegentami dokonamy przeglądu krajowych i zagranicznych rozwiązań stosowanych w systemach fotowoltaicznych. Szczegółowo omówimy temat programów funkcjonalno-użytkowych dla gmin. Przybliżymy zagadnienie związane z przyłączeniem instalacji PV do sieci energetycznej.


Ponadto, wskażemy inwestorom dobre praktyki pozwalające na uniknięcie błędów, ograniczenie ryzyka i budowę instalacji, której praca systemów PV jest poprawna i bezpieczna. Przyjrzymy się programom wspierającym rozwój fotowoltaiki i ocenimy możliwości wsparcia realizacji inwestycji w PV.


Goście wydarzenia wezmą również udział w wizycie studyjnej na farmie fotowoltaicznej przy Centrum Technologii Energetycznych.


Udział w konferencji jest bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona. Rejestracji dokonać można TUTAJ.


Lista prelegentów oraz program wydarzenia na www.pogodadlaprosumenta.pl/konferencja-fotowoltaiczna

banner prosumenci

 
Planergia poleca:
Autor artykułu:
planergia

Czym się zajmujemy? Łączymy z energią... Odnawialne źródła energii, energooszczędne budownictwo, termomodernizacja i skuteczna walka z niską emisją - u nas znajdziesz wszystko, co potrzbne aby sprawnie, bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić i sfinansować swoją inwestycję. Planergia Informacje, Technologie i Finanse są dla Ciebie!

info@planergia.pl