Ofensywa antysmogowa pod hasłem "Nie truj sąsiada" powraca!
Przewiń do artykułu
Menu

Pomimo iż sezon grzewczy już za nami, temat niskiej emisji i smogu nie może zostać zepchnięty na drugi plan. Fatalna jakość powietrza w naszym regionie to poważny problem, który sam się nie rozwiąże. Dlatego wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, przystępują do kolejnej edycji projektu „Gmina z (dobrą) energią”.

Uzyskaj bezpłatną analizę energetyczną

Zastanawiasz się nad zmianą ogrzewania i dociepleniem domu? Chcesz poznać orientacyjne koszty inwestycji, a także dowiedzieć się, jakie będą koszty użytkowania nowego systemu grzewczego? Skorzystaj z bezpłatnej analizy energetycznej w ramach projektu „Gmina z (dobrą) energią 2”, realizowanego przez wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Jak to zrobić? Wejdź na stronę www.analiza.gminazenergia.pl podaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojego budynku (listę potrzebnych informacji znajdziesz TUTAJ), prześlij online wypełniony formularz i gotowe! W ciągu dwóch tygodni otrzymasz od nas drogą mailową bezpłatną analizę energetyczną dla Twojego domu. Dowiesz się z niej między innymi, jak ograniczyć zapotrzebowanie na energię oraz jakie korzyści w Twoim przypadku da optymalizacja systemu grzewczego.

Analizy są całkowicie bezpłatne, a warunkiem ich uzyskania jest wyłącznie wyrażenie zgody na kontakt ze strony firm partnerskich. Partnerami projektu „Gmina z (dobrą) energią 2” są firmy TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. oraz Viessmann Sp. z o.o.


Ogrzewanie, fotowoltaika, finansowanie – odwiedź punkty konsultacyjne

Wszystkich zainteresowanych na przykład wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnych punktów konsultacyjnych, które regularnie będą organizowane na terenie miast i gmin całego Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii systemów grzewczych, a także zapoznać się z informacjami na temat programu "Czyste powietrze".

Najbliższe spotkania:

  • Gmina Gorzyce, 20 maja (poniedziałek), Gminne Centrum Kultury (ul. Kopernika 8). Punkt funkcjonował będzie w godzinach od 12.00 do 17.00.
  • Gmina Kornowac, 22 maja (środa), Urząd Gminy Kornowac. Punkt funkcjonował będzie w godzinach od 9.30 do 15.00.
  • Gmina Krzyżanowice, 23 maja (czwartek), Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki (GZOKSiT), ul. Zamkowa 38, Tworków Punkt funkcjonował będzie w godzinach od 12.00 do 17.00.

Terminy kolejnych spotkań uzupełniać będziemy na bieżąco!

Zachęcamy do śledzenia naszego facebook'owego fan page'a, na którym zamieszczać będziemy wszystkie najświeższe informacje dotyczące naszych działań.

Działanie jest elementem projektu "Gmina z dobrą energią 2" realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Partnerami projektu są firmy Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. oraz Viessmann Sp. z o.o.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem: +48 732 888 349.

 

 
Planergia poleca:
Autor artykułu:
planergia

Czym się zajmujemy? Łączymy z energią... Odnawialne źródła energii, energooszczędne budownictwo, termomodernizacja i skuteczna walka z niską emisją - u nas znajdziesz wszystko, co potrzbne aby sprawnie, bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić i sfinansować swoją inwestycję. Planergia Informacje, Technologie i Finanse są dla Ciebie!

info@planergia.pl