49. Międzynarodowe Targi TWÓJ DOM z Planergią!
Przewiń do artykułu
Menu

Już jutro (15 kwietnia br.) ruszają 49. Międzynarodowe Targi Budownictwa TWÓJ DOM. Przez trzy dni w bielskiej Hali pod Dębowcem będzie można zwiedzać kompleksowo wyposażone stoiska i uzyskać porady wystawców. Jak co roku dla gości przygotowano także bogaty plan konferencji. Gwarantem jakościowej zawartości merytorycznej będą prelegenci reprezentujący czołowe firmy w branży o wieloletniej praktyce.

 

Bezpośredniego kontaktu z producentem, dystrybutorem, firmą wykonawczą nie zastąpi, internet, reklama prasowa, czy też radiowa. Targi są jedynym takim miejscem, gdzie można porównać wiele ofert, sprawdzić ceny i wiarygodność firm. Podczas wydarzenia można zapoznać się z innowacyjnymi energooszczędnymi produktami i technologiami, poradami fachowców, wysłuchać ciekawych tematycznych prelekcji oraz uzyskać szereg rabatów targowych i skorzystać z wielu promocji.

 

Portal Planergia.pl jako partner medialny wydarzenia również będzie aktywnie uczestniczył w 49 edycji bielskich Targów. Drugiego dnia (sobota, 16 kwietnia) przypadnie nam w zaszczycie organizacja konferencji poświęconej zagadnieniu „Energia z OZE - trudne, ale możliwe: o efektywnym zastosowaniu energii odnawialnych”.

 

targibielskie 1ded

 

Ubiegłoroczna, 48 edycja targów MTB "Twój Dom" cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem gości, fot. targibielskie.pl

 

Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy i zwiększenie zainteresowania efektywnością energetyczną budynków i pozyskiwaniem energii z odnawialnych źródeł. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się fachowcy z takich instytucji i firm jak: Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej (PIBPiEO), Klimaterm Matlak Rafał, Mar-Bud s.c., Viessmann oraz El-Team Automatyka Budynku.

 

- Start o godzinie 10:30 w Sali Konferencyjnej w budynku Hali pod Dębowcem (ul. Karbowa 26, Bielsko-Biała).

 

- Ostatnia prelekcja tego dnia zaplanowana jest na godzinę 14:00.

 

- O 12:20 w specjalnie przygotowanym na bielskie targi wystąpieniu Patryk Swoboda - Prezes Zarządu Planergia Sp. z o.o. omówi kwestię finansowania inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz efektywności energetycznej w sektorze odbiorców indywidualnych.

 

 

 

W trakcie sobotnich prelekcji przeprowadzane będą konkursy z nagrodami – uczestnikom zadawane będą pytania związane tematycznie z kwestiami poruszanymi przez prelegentów. Laureaci otrzymają bony na bezpłatne indywidualne konsultacje u naszych partnerów oraz u konsultantów Planergii wraz z atrakcyjną zniżką na wybraną usługę.

 

 

Program sobotniej konferencji jest dostępny tutaj. Wstęp na konferencję jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji – formularz rejestracyjny jest dostępny pod powyższym linkiem.

 

Po szczegółowe informacje na temat 49. Międzynarodowych Targów Budownictwa TWÓJ DOM zapraszamy na stronę internetową wydarzenia - www.targibielskie.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

PLANERGIA ULOTKA-02

 
Planergia poleca:
Autor artykułu:
Planergia

Planergia to zespół doświadczonych konsultantów i analityków posiadających duże doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania ze środków pomocowych UE oraz opracowywaniu dokumentów strategicznych. Kilkaset projektów o wartości ponad 1,5 mld zł to nasza wizytówka.

Planergia to także dopracowane eko-kampanie, akcje edukacyjne i informacyjne, które planujemy, organizujemy, realizujemy i skutecznie promujemy.

info@planergia.pl