Ofensywa antysmogowa pod hasłem "Nie truj sąsiada" powraca!
Przewiń do artykułu
Menu

Sezon grzewczy jeszcze przed nami, lecz temat niskiej emisji i smogu nie może być spychany na drugi plan. Fatalna jakość powietrza w naszym regionie to poważny problem, który sam się nie rozwiąże. Dlatego wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, przystępują do kolejnej edycji projektu „Gmina z (dobrą) energią”.

Uzyskaj bezpłatną analizę energetyczną

Zastanawiasz się nad zmianą ogrzewania i dociepleniem domu? Chcesz poznać orientacyjne koszty inwestycji, a także dowiedzieć się, jakie będą koszty użytkowania nowego systemu grzewczego? Skorzystaj z bezpłatnej analizy energetycznej w ramach projektu „Gmina z (dobrą) energią 2”, realizowanego przez wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Jak to zrobić? Wejdź na stronę analiza.gminazenergia.pl podaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojego budynku (listę potrzebnych informacji znajdziesz TUTAJ), prześlij online wypełniony formularz i gotowe! W ciągu dwóch tygodni otrzymasz od nas drogą mailową bezpłatną analizę energetyczną dla Twojego domu. Dowiesz się z niej między innymi, jak ograniczyć zapotrzebowanie na energię oraz jakie korzyści w Twoim przypadku da optymalizacja systemu grzewczego.

Analizy są całkowicie bezpłatne, a warunkiem ich uzyskania jest wyłącznie wyrażenie zgody na kontakt ze strony firm partnerskich. Partnerami projektu „Gmina z (dobrą) energią 2” są firmy TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. oraz Viessmann Sp. z o.o.


Ogrzewanie, fotowoltaika, finansowanie – odwiedź punkty konsultacyjne

Wszystkich zainteresowanych na przykład wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnych punktów konsultacyjnych, które regularnie będą organizowane na terenie miast i gmin całego Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii systemów grzewczych, a także zapoznać się z informacjami na temat programu "Czyste powietrze".

Najbliższe spotkania konsultacyjne:

  • Miasto Racibórz - środa, 18 września - UM Racibórz. Punkt funkcjonował będzie w godzinach 12.00-17.00.

Terminy kolejnych spotkań i wydarzeń uzupełniać będziemy na bieżąco!

Zachęcamy do śledzenia naszego facebook'owego fan page'a, na którym zamieszczać będziemy wszystkie najświeższe informacje dotyczące naszych działań.

Działanie jest elementem projektu "Gmina z dobrą energią 2" realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Partnerami projektu są firmy Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. oraz Viessmann Sp. z o.o.

Więcej informacji uzyskać można pod numerem: +48 732 888 349.

 

 
Planergia poleca:
Autor artykułu:
Planergia

Planergia to zespół doświadczonych konsultantów i analityków posiadających duże doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania ze środków pomocowych UE oraz opracowywaniu dokumentów strategicznych. Kilkaset projektów o wartości ponad 1,5 mld zł to nasza wizytówka.

Planergia to także dopracowane eko-kampanie, akcje edukacyjne i informacyjne, które planujemy, organizujemy, realizujemy i skutecznie promujemy.

info@planergia.pl